Kategooriad
Teosed tähestikus

Kirjeldus

John Fitzgerald Kennedy, noor ja edasipüüdlik kongressi liige, kehastas endas rahailma. Ta oli Harvardi haridusega naistelemmik, kellel öeldi olevat häid sidemeid nii meelelahutustööstuse kui maffiaga. 
Jacqueline Bouvier pärines ülemkihist - ilus, aristokraatlik ja haritud ning heades sidemetes intellektuaalsete ja loominguliste ringkondadega. Ta oli just see naine, keda otsis oma vanemale pojale Johnile auahne multimiljonär Joe Kennedy. 
Kui Johnist sai 1960 president, näis algavat uus ajastu. Tema andis presidendivõimule "impeeriumliku" sära, Jacqueline muutis Valge Maja "ameerika Versailles'iks". Selle hiilgava maailma keskmes seisis moodne kuningapaar - Jack ja Jackie, kes oskasid oma avalikke esinemisi hästi lavastada. Uhke fassaad varjas nii poliitilisi kui isiklikke kriise. 
Pärast atentaati Dallases novembris 1963 muutus John lõplikult legendiks. Jacqueline seevastu polnud nõus jääma pühaks leseks, kelle maailm temas arvas leidnud olevat. Viis aastat pärast mehe tapmist abiellus ta uuesti ja temast sai Jackie O. 

Raamatu andmed

Ilmumisaasta 2000
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 112
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Vladimir Beekman
ISBN 9985-65-226-6

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: