Kategooriad
Teosed tähestikus

Chilbury naiskoor

- Autor: Ryan, Jennifer
- Autor: Ryan, Jennifer
- Saadavus: 9
Kogus:
17.50€ Käibemaksuta: 17.50€

Kirjeldus

Kent, 1940

Idüllilises Chilbury külas on teoksil muutused. Naiste südamed murduvad, saates sõtta poegi ja abikaasasid. Kui vikaar otsustab lõpetada laulukoori tegevuse kuni meeste naasmiseni, näib kõik kadunud olevat.

Kuid just laulmiseks kokkutulemine on see, mida Chilbury naised neil süngetel aegadel vajavad. Mõned näevad kooris võimalust oma murede unustamiseks, teised aga juhust särada. Kuid ühe külaelaniku jaoks on koor täiuslikuks kattevarjuks, et hävitada Chilbury taasleitud üksmeel.

Lummav, paljusid inimesi haarav lugu, mis kulgeb külaintriigidest romantikani ning meeliliigutava elu ja surma olemuseni. Sellisena valgustab Jennifer Ryani esikromaan kodurinde naiste tõelist vaprust alistamatu vaimuga külas.

„Chilbury naiskoor“ on romaan sõjaaja hakkajatest inimestest ja ühtsest kogukonnavaimust. Tuju tõstev ja südamepõhjani liigutav teos uurib, mil moel suur ajalugu mõjutab tavaliste inimeste elu ja kuidas ellujäämine sõltub võrdselt nii sõprusest kui ka isiklikust vaprusest.

New York Timesi ja USA Today menuraamatute autor Jennifer Ryan on sündinud Inglismaal Kentis. Ta kirjutab paeluvaid raamatuid tavalistest inimestest, kes teevad erakordseid asju. Enne kirjanikuks hakkamist oli ta raamatutoimetaja Londonis ja Washingtonis. Jennifer elab abikaasa ja kolme lapsega San Francisco lahe piirkonnas.

 

Sarjas „Tõlkes leitud“ ilmunud

 

RUTH HOGANI

„Kaotatud asjade hoidja“

SOFIA LUNDBERGI

„Punane aadressiraamat“

JANE FALLONI

„Kuidas Matthew’st lahti saada“

ANNA JANSSONI

„Ilusalongi saatusejumalanna“

VERONICA HENRY

„Kuidas leida armastust raamatupoes“

SOFIA LUNDBERGI

„Küsimärk on pool südant“

MAGGIE DAWSONI

„Kosjasobitamine algajatele“

ANTOINE LAURAINI

„Punase märkmikuga naine“

Raamatu andmed

Ilmumisaasta 2020

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: