Kategooriad
Teosed tähestikus

Viis nädalat õhupalliga. Läbi müüdud!

- Autor: Verne, Jules
- Autor: Jules Verne
- Saadavus: Tellimisel
Kogus:
0.00€ Käibemaksuta: 0.00€

Kirjeldus

"Viis nädalat õhupalliga. Kolme inglase avastusreisid Aafrikas. Doktor Fergussoni märkmete põhjal kirja pannud Jules Verne" on esimene põnevusromaan sarjast "Erakordsed reisid" (ligi 70 teost), millega Jules Verne pani aluse uuele kirjanduszhanrile - teaduslik-fantastilisele romaanile. 
Ilmunud 1863. aastal kõigepealt ajakirjas, nagu enamik Jules Verne'i seiklusjutte, saavutas seni peaaegu tundmatu autori romaan fantastilise lugejamenu. Järgneva 50 aasta jooksul avaldati sellest Prantsusmaal 43 trükki. Eesti keeles ilmub "Viis nädalat õhupalliga" esmakordselt. 
Kuigi Jules Verne'i esimene romaan on jäänud tema teiste populaarsete seiklusromaanide varju, on see tänapäevalgi huviga loetav. On tõsi, et Jules Verne'i kirjeldatavad reisid on täiesti "erakordsed", puhtalt tema loova kujutlusvõime viljad. Tänaseks on inimkond suutnus teoks teha enamiku Jules Verne'i unistusi ja neist ettegi jõudnud. Ometi naudime ikka ja jälle Jules Verne'i hiilgavat kirjeldamis- ja jutustamisannet. Ja kui käesolevas teoses filosofeerida armastav Joe raskete probleemide lahenemisel ütleb: "Maailmas pole ju midagi loomulikumat," siis peame otsekohe möönma, et tal on õigus.

Raamatu andmed

Ilmumisaasta 2000
Formaat kõvakaaneline
Lehekülgi 144
Mõõdud 145x210
Tõlkija(d) Laine Hone
ISBN 9985-65-260-6

Arvamused (0)

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: