Kuidas osta?

Ostu sooritamiseks ja soodustuste saamiseks logige sisse Eesti Raamatu Klubi veebipoodi oma e-posti aadressi ja parooliga, konto puudumisel kehtivad tavatellija tingimused ja klubi liikme soodustused ei kehti.

Leidke endale sobiv raamat või raamatud ja lisage ostukorvi. Raamatute otsimiseks võite kasutada otsingumootorit, mis asub ülemise menüüriba paremas servas. Klikkides menüüriba jaotisel „Kategooriad“ avaneb kategooriate puu, kust saate raamatuid otsida teema, ilmumisaja, sarja või keele alusel. Menüüriba jaotusest „Autorid“ saate valida raamatuid autorite järgi.

Kui olete leidnud sobiva raamatu, siis lisage see ostukorvi. Tellimuse esitamiseks klikkige ostukorvil. Kui soovite kasutada sooduskupongi või kinkekaarti või tutvuda saatekuludega, siis valige „vaata ostukorvi“, kui soovite kohe tellimuse esitada, siis valige „kassa“. Vormistage tellimus, valides arve ja kättesaamise andmed, kättesaamise ja makseviisi. Konto puudumisel võite esitada tellimuse külalisena, sel juhul palun sisestage arve ja kättesaamise andmed.

Ostu eest saate tasuda pangaülekandega või kirjastuses Eesti Raamat (Laki 26) sularahas.

Peale tellimuse esitamist saadetakse Teile automaatselt ettemaksuarve, mille alusel saate tasuda. Selgituse väljale märkige kindlasti oma tellimuse number.

Teie tellimus pannakse teele peale makse laekumist.